| Delinme direnci | 267-534N |
|---|---|
| Verim Uzama Oranı | %12 |
| Kopma Uzaması | % 100 |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Genişliği | 4m-8m |
| Genişliği | 6m - 8m |
|---|---|
| kırılma gücü | 10~32N/mm |
| Verim Uzama Oranı | %12 |
| Ana Malzeme | HDPE |
| Delinme gücü | 267~800K |
| Geomembran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Uzunluk | 50-100 m |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| yoğunluk | 0,94 g/cm³ |
| Karbon siyahı | 2,0~3,0% |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,5~2,5 mm |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Ürün Genişliği | 6M~8M |
| Ürün Uzunluğu | 50m~100m |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Yüzey | Yumuşak |
| Genişliği | 6-8 ay |
|---|---|
| Materyal İçeriği | HDPE |
| İçeriği | HDPE |
| Karbon siyahı | 2,0~3,0% |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Width | 1m - 9m |
|---|---|
| Tear Resistance | 93-374N |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Type | Geomembranes |
| Color | Black, Green, Custom |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
|---|---|
| Genişliği | 1m - 9m |
| Uygulama | Rezervuar ve Baraj Setleri astarları , Sulama ve taşkın kontrol rezervuarları ve kanal astarları ve |
| Uzunluk | 30m - 100m |
| Kalınlığı | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
|---|---|
| Width | 1m - 9m |
| Application | tunnel waterproofing,emergency drainage systems and immersed tube structures |
| Length | 30m - 100m |
| Thickness | 0.3mm - 3.0mm |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |