| Yüzey | Pürüzlü |
|---|---|
| Uzunluk | 50m-100m |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Gölet astarı vb. |
| Genişliği | 1m - 9m |
|---|---|
| Gözyaşı Direnci | 93-374N |
| Delinme direnci | 240-960K |
| Türü | Geomembranlar |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Delinme direnci | 267-534N |
|---|---|
| Verim Uzama Oranı | %12 |
| Kopma Uzaması | % 100 |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Genişliği | 4m-8m |
| yoğunluk | 0,94 g/cm³ |
|---|---|
| Ürün Yüzeyi | kaba dokulu |
| Genişliği | 6m - 8m |
| İçeriği | HDPE |
| Ana Malzeme | Bakire HDPE Malzemesi |
| Ürün Yüzeyi | kaba dokulu |
|---|---|
| Genişliği | 6m - 8m |
| Ana Malzeme | Bakire HDPE Malzemesi |
| Üretim Gücü | 15~44N/mm |
| kırılma gücü | 10~32N/mm |
| Ürün Yüzeyi | kaba dokulu |
|---|---|
| Genişliği | 6m - 8m |
| kırılma gücü | 10~32N/mm |
| Verim Uzama Oranı | %12 |
| Kopma Uzama oranı | % 100 |
| Ürün Yüzeyi | kaba dokulu |
|---|---|
| Genişliği | 6m - 8m |
| kırılma gücü | 10~32N/mm |
| Verim Uzama Oranı | %12 |
| Dikdörtgen Yırtılma Mukavemeti | 125~374K |
| Malzeme | HDPE/LDPE/LDPE |
|---|---|
| Genişliği | 1m-8m (Özelleştirilebilir) |
| Kalınlığı | 0,2 mm-3,0 mm |
| Ağırlık | 200-1500g/㎡ |
| Sıcaklığa dayanıklılık | -70℃ ila 80℃ |
| Genişliği | 6m - 8m |
|---|---|
| kırılma gücü | 10~32N/mm |
| Verim Uzama Oranı | %12 |
| Ana Malzeme | HDPE |
| Delinme gücü | 267~800K |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |