| Gözyaşı Direnci | 93-374N |
|---|---|
| Kalınlığı | 0.3-3.0mm |
| Türü | Geomembranlar |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Genişliği | 1m-9m |
| Delinme gücü | 240-960K |
|---|---|
| Kırılma sırasında uzanma | %700 |
| Geçirgenlik Katsayısı | ≤ 1,0 x 10^-13 g/cm |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
|---|---|
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Sıcaklık aralığı | -70°C ila 80°C |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |
| Kırılma sırasında uzanma | %700 |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
|---|---|
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Yüzey | Yumuşak |
| Delinme direnci | 240-960K |
| Uzunluk | 30m-100m |
| Uzunluk | 30m-100m |
|---|---|
| Genişliği | 1m-9m |
| Malzeme | HDPE |
| Kullanımı | gömlekleri |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Gölet astarı vb. |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Kullanımı | gömlekleri |
| UV Direnci | ≥%50 |
|---|---|
| Geomembran Rengi | Siyah |
| Geomembran Uzunluğu | 50m~100m |
| Materyal İçeriği | HDPE |
| Kalınlığı | 0,5~2,5 mm |
| kırılma gücü | 10~32N/mm |
|---|---|
| Dokulu Yükseklik | 0,25 mm |
| Çevresel Stres Çatlak Direnci | 300 saat |
| Geomembran Rengi | Siyah |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
|---|---|
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |
| Uzunluk | 30m-100m |
| Genişliği | 1m-9m |
| Delinme direnci | 267-534N |
|---|---|
| Verim Uzama Oranı | %12 |
| Kopma Uzaması | % 100 |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Genişliği | 4m-8m |