| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
|---|---|
| Genişliği | 1m - 9m |
| Uygulama | Yapay göl, sulama rezervuarları, çöp toplama kaplamaları ve erozyon kontrolü. |
| Uzunluk | 30m - 100m |
| Kalınlığı | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Asit ve alkaliye dayanıklı |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Delinme direnci | 240-960K |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| yırtılma gücü | 93-374N |
| Kullanımı | gömlekleri |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Karbon Siyahı İçeriği | %2,0-3,0 |
|---|---|
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Gölet astarı vb. |
| Gözyaşı Direnci | 93-374N |
| Uzunluk | 30m-100m |
| Genişliği | 1m-9m |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Kullanımı | gömlekleri |
| Türü | Geomembranlar |
| Delinme direnci | 240-960K |
| Genişliği | 6-8 ay |
|---|---|
| Materyal İçeriği | HDPE |
| İçeriği | HDPE |
| Karbon siyahı | 2,0~3,0% |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Karbon siyahı | 2,0~3,0% |
|---|---|
| Uzunluk | 50m-100m |
| Renk | Siyah |
| yoğunluk | 0,94 gr/m3 |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
| Ana Malzeme | HDPE |
|---|---|
| Ürün Uzunluğu | 50m~100m |
| Örnek | Ücretsiz sağlanan |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Gölet astarı vb. |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Karbon Siyahı İçeriği | %2,0-3,0 |
|---|---|
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Gölet astarı vb. |
| Gözyaşı Direnci | 93-374N |
| Uzunluk | 30m-100m |
| Genişliği | 1m-9m |
| Geomembran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Uzunluk | 50-100 m |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| yoğunluk | 0,94 g/cm³ |