| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Kullanımı | gömlekleri |
| Türü | Geomembranlar |
| Delinme direnci | 240-960K |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
|---|---|
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |
| Uzunluk | 30m-100m |
| Genişliği | 1m-9m |
| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Asit ve alkaliye dayanıklı |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Delinme direnci | 240-960K |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| yırtılma gücü | 93-374N |
| Kullanımı | gömlekleri |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Asit ve alkaliye dayanıklı |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Asit ve alkaliye dayanıklı |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
|---|---|
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Sıcaklık aralığı | -70°C ila 80°C |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |
| Kırılma sırasında uzanma | %700 |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
|---|---|
| Width | 1m-9m |
| Thickness | 0.3mm-3.0mm |
| Color | Black, Green, Custom |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |