| Material | HDPE (High Density Polyethylene) |
|---|---|
| Length | 30m-100m (Could be customized ) |
| Width | 1m-9m (Could be customized ) |
| Color | Black, Green, Custom |
| Surface | Smooth |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
|---|---|
| Delinme gücü | 267~534K |
| ana renk | Siyah, Beyaz |
| Renk | Siyah veya isteğinize göre |
| Geomembran Uzunluğu | 50m~100m |
| Astar Yüzeyi | Kaba sütun noktası |
|---|---|
| Kalınlık | 1.0mm - 2.5mm |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Gölet astarı vb. |
| Yoğunluk | 0,94 gr/m3 |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Gölet astarı vb. |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Türü | Geomembranlar |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Delinme direnci | 240-960K |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| yırtılma gücü | 93-374N |
| Kullanımı | gömlekleri |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Yüzey | Yumuşak |
| Delinme direnci | 240-960K |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| yırtılma gücü | 93-374N |
| Kullanımı | gömlekleri |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
|---|---|
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |
| Uzunluk | 30m-100m |
| Genişliği | 1m-9m |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Gölet astarı vb. |
|---|---|
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Yüzey | Yumuşak |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
|---|---|
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |
| Uzunluk | 30m-100m |
| Genişliği | 1m-9m |