| Başvuru | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlık | 0.2mm -1.0mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah/beyaz |
| Genişlik | 3m - 8m |
| Uygulama | Çöp sahası kapatma, gölet astarları, atık tutma |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Width | 6m-8m |
| Kalınlığı | 0,5 mm-2,5 mm |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Uv Direnci | Evet |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Başvuru | Çöp sahası kapatma, gölet astarları, atık tutma |
| Genişlik | 6-8 ay |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| UV Direnci | - Evet. |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Uygulama | Çöp sahası kapatma, gölet astarları, atık tutma |
| Genişliği | 6-8 ay |
| Yüzey | Pürüzlü |
|---|---|
| Uzunluk | 50m-100m |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Gölet astarı vb. |
| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| UV Direnci | - Evet. |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Uygulama | Çöp sahası kapatma, gölet astarları, atık tutma |
| Genişliği | 6-8 ay |
| Malzeme | HDPE/LDPE/LDPE |
|---|---|
| Genişliği | 1m-8m (Özelleştirilebilir) |
| Kalınlığı | 0,2 mm-3,0 mm |
| Ağırlık | 200-1500g/㎡ |
| Sıcaklığa dayanıklılık | -70℃ ila 80℃ |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Uv Direnci | Evet |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Uygulama | Çöp sahası kapatma, gölet astarları, atık tutma |
| Genişlik | 6-8 ay |
| Yüzey | Yumuşak |
|---|---|
| Uzunluk | 30m - 100m |
| Kırılma sırasında uzanma | %700 |
| Kalınlığı | 0,75 mm - 3,0 mm |
| Kimyasal Direnci | Harika. |