| UV direnci | Evet |
|---|---|
| Kimyasal direnç | İyi |
| Su geçirgenliği | Yüksek |
| Renk | Beyaz |
| Delme direnci | Harika |
| UV direnci | Evet |
|---|---|
| Kimyasal direnç | İyi |
| Su geçirgenliği | Yüksek |
| Renk | Beyaz |
| Delme direnci | Harika |
| UV direnci | Evet |
|---|---|
| Kimyasal direnç | İyi |
| Su geçirgenliği | Yüksek |
| Renk | Beyaz |
| Delme direnci | Harika |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Genişliği | 2m-6m |
| UV Direnci | Harika. |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Kimyasal direnç | Harika |
| Genişlik | 2m-6m |
| UV direnci | Harika |
| Uzunluk | 50m-100m |