| Genişliği | 1m-8m |
|---|---|
| Sıcaklığa dayanıklılık | -70℃ ila 80℃ |
| Çekim Gücü | ≥20MPa |
| Delinme direnci | ≥120N |
| UV Direnci | ≥70% |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |
| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişlik | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika |
| UV direnci | % 70 |
| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişlik | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika |
| UV direnci | % 70 |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |
| Malzeme | HDPE/LDPE/LDPE |
|---|---|
| Thickness | 0.2mm-3.0mm |
| Uzunluk | 50m~100m |
| Width | 4m-6m |
| Application | Landfill/ Reservoir/ Lagoon/ Canal/ Construction Site |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişlik | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika |
| UV direnci | % 70 |