| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Asit ve alkaliye dayanıklı |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişlik | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika |
| UV direnci | % 70 |
| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnç | Harika |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Material | High-quality original geomembrane resin |
|---|---|
| Width | 1m-9m |
| Length | 30-100m |
| Tensile strength | >14Mpa |
| Thickness | 0.3mm-3.0mm |
| Width | 1m - 9m |
|---|---|
| Tear Resistance | 93-374N |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Type | Geomembranes |
| Color | Black, Green, Custom |
| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişlik | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika |
| UV direnci | % 70 |
| Uygulama | Ağır Metal İçerme Havuzları ve Endüstriyel Çamur Kaplama Havzaları vb. |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Delinme gücü | 240-960K |
|---|---|
| Kırılma sırasında uzanma | %700 |
| Geçirgenlik Katsayısı | ≤ 1,0 x 10^-13 g/cm |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Karbon siyahı | 2,0~3,0% |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,5~2,5 mm |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Ürün Genişliği | 6M~8M |
| Ürün Uzunluğu | 50m~100m |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |