| Malzeme | HDPE/LDPE/LDPE |
|---|---|
| Genişliği | 1m-8m (Özelleştirilebilir) |
| Kalınlığı | 0,2 mm-3,0 mm |
| Ağırlık | 200-1500g/㎡ |
| Sıcaklığa dayanıklılık | -70℃ ila 80℃ |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Uv Direnci | Evet |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Uygulama | Çöp sahası kapatma, gölet astarları, atık tutma |
| Genişlik | 6-8 ay |
| Yüzey | Yumuşak |
|---|---|
| Uzunluk | 30m - 100m |
| Kırılma sırasında uzanma | %700 |
| Kalınlığı | 0,75 mm - 3,0 mm |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Yüzey | Yumuşak |
|---|---|
| Uzunluk | 30m - 100m |
| Kırılma sırasında uzanma | %700 |
| Kalınlığı | 0,75 mm - 3,0 mm |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Ağırlık | 200-1500g/㎡ |
|---|---|
| Çekim Gücü | ≥20MPa |
| Kalınlığı | 0,2 mm-3,0 mm |
| Delinme direnci | ≥120N |
| Genişliği | 1m-8m |
| Malzeme | Yüksek kaliteli orijinal geomembran reçinesi |
|---|---|
| Genişliği | 1m-8m |
| Uzunluk | 30-100m |
| Çekim Gücü | > 14mpa |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |
| Yüzey | Yumuşak |
|---|---|
| Uzunluk | 30m - 100m |
| Kırılma sırasında uzanma | %700 |
| Kalınlığı | 0,75 mm - 3,0 mm |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Başvuru | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlık | 0.2mm -1.0mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah/beyaz |
| Genişlik | 3m - 8m |
| Genişliği | 1m-8m |
|---|---|
| Sıcaklığa dayanıklılık | -70℃ ila 80℃ |
| Çekim Gücü | ≥20MPa |
| Delinme direnci | ≥120N |
| UV Direnci | ≥70% |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |