| Karbon Siyahı İçeriği | %2,0-3,0 |
|---|---|
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Gölet astarı vb. |
| Gözyaşı Direnci | 93-374N |
| Uzunluk | 30m-100m |
| Genişliği | 1m-9m |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
|---|---|
| Width | 1m-9m |
| Thickness | 0.3mm-3.0mm |
| Color | Black, Green, Custom |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
|---|---|
| Genişliği | 1m - 9m |
| Uygulama | KAYIT Depolama , Atık kaya dökümü astarları , Asit Madeni Drenajı |
| Uzunluk | 30m - 100m |
| Kalınlığı | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Asit ve alkaliye dayanıklı |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişlik | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika |
| UV direnci | % 70 |
| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnç | Harika |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Material | High-quality original geomembrane resin |
|---|---|
| Width | 1m-9m |
| Length | 30-100m |
| Tensile strength | >14Mpa |
| Thickness | 0.3mm-3.0mm |
| Width | 1m - 9m |
|---|---|
| Tear Resistance | 93-374N |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Type | Geomembranes |
| Color | Black, Green, Custom |
| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişlik | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika |
| UV direnci | % 70 |
| Uygulama | Ağır Metal İçerme Havuzları ve Endüstriyel Çamur Kaplama Havzaları vb. |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |