| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
|---|---|
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Sıcaklık aralığı | -70°C ila 80°C |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |
| Kırılma sırasında uzanma | %700 |
| Delinme direnci | 240-960K |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| yırtılma gücü | 93-374N |
| Kullanımı | gömlekleri |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişliği | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika. |
| UV Direnci | % 70 |
| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişliği | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika. |
| UV Direnci | % 70 |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
|---|---|
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Yüzey | Yumuşak |
| Delinme direnci | 240-960K |
| Uzunluk | 30m-100m |
| Karbon siyahı | 2,0~3,0% |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,5~2,5 mm |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Ürün Genişliği | 6M~8M |
| Ürün Uzunluğu | 50m~100m |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
|---|---|
| Genişliği | 1m - 9m |
| Uygulama | Yapay göl, sulama rezervuarları, çöp toplama kaplamaları ve erozyon kontrolü. |
| Uzunluk | 30m - 100m |
| Kalınlığı | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Delinme direnci | 240-960K |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| yırtılma gücü | 93-374N |
| Kullanımı | gömlekleri |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Türü | Geomembranlar |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Yüzey | Yumuşak |
| Verim Uzama Oranı | %12 |
| yoğunluk | 0,94 g/cm³ |
|---|---|
| Ürün Yüzeyi | kaba dokulu |
| Genişliği | 6m - 8m |
| İçeriği | HDPE |
| Ana Malzeme | Bakire HDPE Malzemesi |