| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
|---|---|
| Delinme gücü | 267~534K |
| ana renk | Siyah, Beyaz |
| Renk | Siyah veya isteğinize göre |
| Geomembran Uzunluğu | 50m~100m |
| Delinme direnci | 240-960K |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| yırtılma gücü | 93-374N |
| Kullanımı | gömlekleri |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Gölet astarı vb. |
|---|---|
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Yüzey | Yumuşak |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Yüzey | Yumuşak |
| Türü | Geomembranlar |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Yüzey | Yumuşak |
| Verim Uzama Oranı | %12 |
| Malzeme | Yüksek kaliteli orijinal geomembran reçinesi |
|---|---|
| Genişliği | 1m-9m |
| Uzunluk | 30-100m |
| Çekim Gücü | > 14mpa |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |
| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişliği | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika. |
| UV Direnci | % 70 |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
|---|---|
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |
| Uzunluk | 30m-100m |
| Genişliği | 1m-9m |
| Malzeme | Yüksek kaliteli orijinal geomembran reçinesi |
|---|---|
| Genişliği | 1m-9m |
| Uzunluk | 30-100m |
| Çekim Gücü | > 14mpa |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |