| Renk | Siyah |
|---|---|
| UV direnci | Evet |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Başvuru | Çöp sahası kapatma, gölet astarları, atık tutma |
| Genişlik | 6-8 ay |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Yüzey | Yumuşak |
| Yüzey | Yumuşak |
|---|---|
| Uzunluk | 30m - 100m |
| Kırılma sırasında uzanma | %700 |
| Kalınlığı | 0,75 mm - 3,0 mm |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
|---|---|
| Width | 1m - 9m |
| Application | tunnel waterproofing,emergency drainage systems and immersed tube structures |
| Length | 30m - 100m |
| Thickness | 0.3mm - 3.0mm |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Uv Direnci | Evet |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Uygulama | Çöp sahası kapatma, gölet astarları, atık tutma |
| Genişlik | 6-8 ay |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Uv Direnci | Evet |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Başvuru | Çöp sahası kapatma, gölet astarları, atık tutma |
| Genişlik | 6-8 ay |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Uv Direnci | Evet |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Uygulama | Çöp sahası kapatma, gölet astarları, atık tutma |
| Genişlik | 6-8 ay |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Uv Direnci | Evet |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Başvuru | Çöp sahası kapatma, gölet astarları, atık tutma |
| Genişlik | 6-8 ay |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Uv Direnci | Evet |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Uygulama | Çöp sahası kapatma, gölet astarları, atık tutma |
| Genişlik | 6-8 ay |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Uv Direnci | Evet |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Uygulama | Çöp sahası kapatma, gölet astarları, atık tutma |
| Genişlik | 6-8 ay |