| Renk | Siyah |
|---|---|
| Uv Direnci | Evet |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Uygulama | Çöp sahası kapatma, gölet astarları, atık tutma |
| Genişlik | 6-8 ay |
| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişlik | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika |
| Uv Direnci | % 70 |
| Main Material | HDPE |
|---|---|
| Product Length | 50m~100m |
| Sample | Free provided |
| Application | Landfill, Mining, Pond Liner, etc. |
| Chemical Resistance | Excellent |
| Material | HDPE (High Density Polyethylene) |
|---|---|
| Length | 30m-100m (Could be customized ) |
| Width | 1m-9m (Could be customized ) |
| Color | Black, Green, Custom |
| Surface | Smooth |
| Astar Yüzeyi | Kaba sütun noktası |
|---|---|
| Kalınlık | 1.0mm - 2.5mm |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Gölet astarı vb. |
| Yoğunluk | 0,94 gr/m3 |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Kullanımı | gömlekleri |
| Türü | Geomembranlar |
| Delinme direnci | 240-960K |
| Ana Malzeme | HDPE |
|---|---|
| Ürün Uzunluğu | 50m~100m |
| Örnek | Ücretsiz sağlanan |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Gölet astarı vb. |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Genişliği | 6m - 8m |
|---|---|
| kırılma gücü | 10~32N/mm |
| Verim Uzama Oranı | %12 |
| Ana Malzeme | HDPE |
| Delinme gücü | 267~800K |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Gölet astarı vb. |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Kullanımı | gömlekleri |
| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişlik | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika |
| UV direnci | % 70 |