| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Asit ve alkaliye dayanıklı |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Delinme direnci | 267-534N |
|---|---|
| Verim Uzama Oranı | %12 |
| Kopma Uzaması | % 100 |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Genişliği | 4m-8m |
| UV Direnci | ≥%50 |
|---|---|
| Geomembran Rengi | Siyah |
| Geomembran Uzunluğu | 50m~100m |
| Materyal İçeriği | HDPE |
| Kalınlığı | 0,5~2,5 mm |
| Karbon siyahı | 2,0~3,0% |
|---|---|
| Uzunluk | 50m-100m |
| Renk | Siyah |
| yoğunluk | 0,94 gr/m3 |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişlik | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika |
| UV direnci | % 70 |
| Delinme gücü | 240-960K |
|---|---|
| Kırılma sırasında uzanma | %700 |
| Geçirgenlik Katsayısı | ≤ 1,0 x 10^-13 g/cm |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Uzunluk | 30m-100m |
|---|---|
| Genişliği | 1m-9m |
| Malzeme | HDPE |
| Kullanımı | gömlekleri |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
|---|---|
| Genişliği | 1m - 9m |
| Uygulama | Rezervuar ve Baraj Setleri astarları , Sulama ve taşkın kontrol rezervuarları ve kanal astarları ve |
| Uzunluk | 30m - 100m |
| Kalınlığı | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Asit ve alkaliye dayanıklı |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |