| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişliği | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika. |
| UV Direnci | % 70 |
| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Asit ve alkaliye dayanıklı |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Asit ve alkaliye dayanıklı |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Asit ve alkaliye dayanıklı |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Material | HDPE (High Density Polyethylene) |
|---|---|
| Length | 30m-100m (Could be customized ) |
| Width | 1m-9m (Could be customized ) |
| Color | Black, Green, Custom |
| Surface | Smooth |
| Astar Yüzeyi | Kaba sütun noktası |
|---|---|
| Kalınlık | 1.0mm - 2.5mm |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Gölet astarı vb. |
| Yoğunluk | 0,94 gr/m3 |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |
| Geomembran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Uzunluk | 50-100 m |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| yoğunluk | 0,94 g/cm³ |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |
| Uygulama | Dünya-Kaya Barajı, Kaya Dolağı Barajı, Duvar Barajı, Dikey Anti-SeaPage temel katmanı, metro, bodrum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |