| Mass Per Unit Area | ≥4000g/㎡ |
|---|---|
| Chemical Resistance | Excellent |
| Swelling Index | ≥24 ml/2g |
| Material | Bentonite |
| Geosynthetic Type | Clay Liner |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |
| Uygulama | Yol yapımı, demiryolu, baraj, kıyı mühendisliği vb. |
|---|---|
| Uzunluk | 50m - 100m |
| Genişliği | 1M - 6M |
| Ağırlık | 100-800g/㎡ |
| Renk | Beyaz (diğer renkler özelleştirilebilir) |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0.2mm -1.0mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | siyah beyaz |
| Genişliği | 3m - 8m |