| kırılma gücü | 10~32N/mm |
|---|---|
| Dokulu Yükseklik | 0,25 mm |
| Çevresel Stres Çatlak Direnci | 300 saat |
| Geomembran Rengi | Siyah |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Geomembran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Uzunluk | 50-100 m |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| yoğunluk | 0,94 g/cm³ |
| Geomembran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Uzunluk | 50-100 m |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| yoğunluk | 0,94 g/cm³ |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |