| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Asit ve alkaliye dayanıklı |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişlik | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika |
| Uv Direnci | % 70 |
| Malzeme | Yüksek kaliteli orijinal geomembran reçinesi |
|---|---|
| Genişliği | 1m-9m |
| Uzunluk | 30-100m |
| Çekim Gücü | > 14mpa |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |
| Delinme gücü | 240-960K |
|---|---|
| Kırılma sırasında uzanma | %700 |
| Geçirgenlik Katsayısı | ≤ 1,0 x 10^-13 g/cm |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Uzunluk | 30m-100m |
|---|---|
| Genişliği | 1m-9m |
| Malzeme | HDPE |
| Kullanımı | gömlekleri |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Genişliği | 1m - 9m |
|---|---|
| Gözyaşı Direnci | 93-374N |
| Delinme direnci | 240-960K |
| Türü | Geomembranlar |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Ana Malzeme | HDPE |
|---|---|
| Ürün Uzunluğu | 50m~100m |
| Örnek | Ücretsiz sağlanan |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Gölet astarı vb. |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlık | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişlik | 3m - 8m |
| Uygulama | Dünya-Kaya Barajı, Kaya Dolağı Barajı, Duvar Barajı, Dikey Anti-SeaPage temel katmanı, metro, bodrum |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| UV direnci | Evet |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Başvuru | Çöp sahası kapatma, gölet astarları, atık tutma |
| Genişlik | 6-8 ay |