| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişlik | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika |
| Uv Direnci | % 70 |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |
| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişlik | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika |
| UV direnci | % 70 |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Gölet astarı vb. |
|---|---|
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Yüzey | Yumuşak |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Yüzey | Yumuşak |
| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Asit ve alkaliye dayanıklı |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Yüzey | Yumuşak |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
|---|---|
| Delinme gücü | 267~534K |
| ana renk | Siyah, Beyaz |
| Renk | Siyah veya isteğinize göre |
| Geomembran Uzunluğu | 50m~100m |