| Türü | Geomembranlar |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Yüzey | Yumuşak |
| Verim Uzama Oranı | %12 |
| Dikdörtgen Yırtılma Mukavemeti | 125~249K |
|---|---|
| Örnek | TAMAM |
| ana renk | Siyah, Beyaz |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Ürün Ambalajı | Plastik Ambalaj |
| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Asit ve alkaliye dayanıklı |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Yüzey | Yumuşak |
|---|---|
| Uzunluk | 30m - 100m |
| Kırılma sırasında uzanma | %700 |
| Kalınlığı | 0,75 mm - 3,0 mm |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Gözyaşı Direnci | 93-374N |
|---|---|
| Kalınlığı | 0.3-3.0mm |
| Türü | Geomembranlar |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Genişliği | 1m-9m |
| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Asit ve alkaliye dayanıklı |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Uygulama | Ağır Metal İçerme Havuzları ve Endüstriyel Çamur Kaplama Havzaları vb. |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Asit ve alkaliye dayanıklı |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum Yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |