| Renk | Siyah |
|---|---|
| UV Direnci | - Evet. |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Uygulama | Çöp sahası kapatma, gölet astarları, atık tutma |
| Genişliği | 6-8 ay |
| Malzeme | Yüksek kaliteli orijinal geomembran reçinesi |
|---|---|
| Genişliği | 1m-9m |
| Uzunluk | 30-100m |
| Çekim Gücü | > 14mpa |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| UV direnci | Evet |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Başvuru | Çöp sahası kapatma, gölet astarları, atık tutma |
| Genişlik | 6-8 ay |
| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişlik | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika |
| UV direnci | % 70 |
| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişlik | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika |
| UV direnci | % 70 |
| UV direnci | Evet |
|---|---|
| Kimyasal direnç | İyi |
| Su geçirgenliği | Yüksek |
| Renk | Beyaz |
| Delme direnci | Harika |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil |
|---|---|
| Kimyasal Direnç | Harika |
| Genişlik | 2m-6m |
| Uv Direnci | Harika |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişliği | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika. |
| UV Direnci | % 70 |
| Thickness | 0.8mm-5.5mm |
|---|---|
| Weight | 100g/m2-800g/m2 |
| Color | Black, White,Green,Blue, Custom |
| Width | 1m-6.6m |
| Acid And Alkali Resistance | Excellent |
| Mass Per Unit Area | ≥4000g/㎡ |
|---|---|
| Chemical Resistance | Excellent |
| Swelling Index | ≥24 ml/2g |
| Material | Bentonite |
| Geosynthetic Type | Clay Liner |