| Renk | Siyah |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Genişliği | 2m-6m |
| UV Direnci | Harika. |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişlik | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika |
| UV direnci | % 70 |
| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişlik | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika |
| UV direnci | % 70 |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Kimyasal direnç | Harika |
| Genişlik | 2m-6m |
| UV direnci | Harika |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Genişliği | 2m-6m |
| UV Direnci | Harika. |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Genişlik | 2m-6m |
| Sıkıştırma yükü | 2000kpa |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Çekme Dayanımı | ≥16kN/m |
| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişlik | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika |
| UV direnci | % 70 |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Kimyasal direnç | Harika |
| Genişlik | 2m-6m |
| UV direnci | Harika |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Kimyasal Direnç | Harika |
| Genişlik | 2m-6m |
| Uv Direnci | Harika |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Malzeme | Polyester /polipropilen |
|---|---|
| Genişlik | 1m~6m |
| Uzunluk | 50m~100m |
| Ağırlık | 100g-800G/M2 |
| UV dirençli | % 80 |