| Renk | Siyah |
|---|---|
| Uv Direnci | Evet |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Başvuru | Çöp sahası kapatma, gölet astarları, atık tutma |
| Genişlik | 6-8 ay |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Uv Direnci | Evet |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Başvuru | Çöp sahası kapatma, gölet astarları, atık tutma |
| Genişlik | 6-8 ay |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Uv Direnci | Evet |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Başvuru | Çöp sahası kapatma, gölet astarları, atık tutma |
| Genişlik | 6-8 ay |
| Uygulama | Düzenli depolama, madencilik (Çeşitli ağır metaller) |
|---|---|
| Kimyasal Direnç | Harika |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Kurulum yöntemi | Sıcak Kama Kaynaklama |
| Geomembran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Uzunluk | 50-100 m |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| yoğunluk | 0,94 g/cm³ |
| Ağırlık | 200-1500g/㎡ |
|---|---|
| Çekim Gücü | ≥20MPa |
| Kalınlığı | 0,2 mm-3,0 mm |
| Delinme direnci | ≥120N |
| Genişliği | 1m-8m |
| Başvuru | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlık | 0.2mm -1.0mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah/beyaz |
| Genişlik | 3m - 8m |
| Genişliği | 6m - 8m |
|---|---|
| kırılma gücü | 10~32N/mm |
| Verim Uzama Oranı | %12 |
| Ana Malzeme | HDPE |
| Delinme gücü | 267~800K |
| Başvuru | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlık | 0.2mm -1.0mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah/beyaz |
| Genişlik | 3m - 8m |