| Şişme İndeksi | ≥24ml/2g |
|---|---|
| Birim Alan Başına Kütle | ≥4000g/㎡ |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Malzeme | Bentonit ve Jeotekstil |
| Genişliği | 4-6m |
| Malzeme | Yüksek kaliteli orijinal geomembran reçinesi |
|---|---|
| Genişliği | 1m-9m |
| Uzunluk | 30-100m |
| Çekim Gücü | > 14mpa |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |