| Uygulama | Çöplük, madencilik, çevre koruma vb. |
|---|---|
| Renk | Doğal veya Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Bentonit ve Jeotekstil |
| Şişme İndeksi | ≥24ml/2g |
| Geçirgenlik | ≤5x10^-11m/s |
| Genişlik | 4-6m |
|---|---|
| Şişme İndeksi | ≥24ml/2g |
| Tip | Geosentetik Kil Astar |
| Birim ağırlığı | ≥4000g/㎡ |
| Mavi kil | ≥30g/100g |
| Genişlik | 4-6m |
|---|---|
| Şişme İndeksi | ≥24ml/2g |
| Tip | Geosentetik Kil Astar |
| Birim ağırlığı | ≥4000g/㎡ |
| Mavi kil | ≥30g/100g |
| Malzeme | Bentonit |
|---|---|
| Genişliği | 4m~6m |
| Kurulum Yöntemi | ekleme |
| Geosentetik Tip | Kil astarı |
| Şişme İndeksi | ≥ 24ml/2g |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Muhafaza vb. |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | Örtüşmek |
| Malzeme | Bentonit ve Jeotekstil |
| Kimyasal Direnci | Çoğu Kimyasala Dayanıklı |
| Renk | Doğal kil rengi |
| Geotekstil Ağırlığı | ≥4000g/㎡ |
|---|---|
| Rulo Genişliği | 4m~6m |
| Malzeme | Bentonit |
| Kimyasal Direnci | Yüksek |
| Bentonit Şişme İndeksi | ≥24ml/2g |
| Genişlik | 4-6m |
|---|---|
| Şişme İndeksi | ≥24ml/2g |
| Tip | Geosentetik Kil Astar |
| Birim ağırlığı | ≥4000g/㎡ |
| Mavi kil | ≥30g/100g |
| Genişlik | 4-6m |
|---|---|
| Şişme İndeksi | ≥24ml/2g |
| Tip | Geosentetik Kil Astar |
| Birim ağırlık | ≥4000g/㎡ |
| Mavi kil | ≥30g/100g |
| Genişlik | 4-6m |
|---|---|
| Şişme İndeksi | ≥24ml/2g |
| Tip | Geosentetik Kil Astar |
| Birim ağırlık | ≥4000g/㎡ |
| Mavi kil | ≥30g/100g |
| Geosentetik Tip | Kil astarı |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi | ekleme |
| Malzeme | Bentonit |
| Birim Alan Başına Kütle | ≥4000g/㎡ |
| Kimyasal Direnci | Harika. |