| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0.2mm -1.0mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | siyah beyaz |
| Genişliği | 3m - 8m |
| Malzeme | Polyester /polipropilen |
|---|---|
| Genişlik | 1m~6m |
| Uzunluk | 50m~100m |
| Ağırlık | 100g-800G/M2 |
| UV dirençli | % 80 |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Kimyasal direnç | Harika |
| Genişlik | 2m-6m |
| UV direnci | Harika |
| Uzunluk | 50m-100m |