| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |
| Uygulama | Çöp sahası kapatma, gölet astarları, atık tutma |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Width | 6m-8m |
| Kalınlığı | 0,5 mm-2,5 mm |
| Malzeme | Jeotekstil, PE filmi ve EVA |
|---|---|
| Genişliği | 4-6m |
| Ağırlık | 200-1500g/㎡ |
| Gözyaşı Direnci | ≥ 80N |
| Kurulum yöntemi | Kaynak |
| Kalınlığı | 1.0-3.0MM |
|---|---|
| Uzunluk | 50m~100m |
| Genişliği | 7 dakika |
| Pürüzlü yükseklik | 0,25 mm |
| minimum yoğunluk | 0.939g/m2 |
| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişlik | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika |
| Uv Direnci | % 70 |
| Ağırlık | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Genişlik | 1m-6,6m |
| Asit ve alkali direnci | Harika |
| Uv Direnci | % 70 |
| Başvuru | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlık | 0.2mm -1.0mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah/beyaz |
| Genişlik | 3m - 8m |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Uv Direnci | Evet |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Uygulama | Çöp sahası kapatma, gölet astarları, atık tutma |
| Genişlik | 6-8 ay |