| Taşıma kapasitesi | Güçlü |
|---|---|
| Yüzey | Kaba |
| Çift yönlü Sınırlı Çekme Direnci | 30~120KN/m |
| Çekme Direnci %1'lik uzamada | 23~98KN/m |
| UV Dayanımı | Evet |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Kimyasal Direnç | Harika |
| Genişlik | 2m-6m |
| UV Dayanımı | Harika |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Taşıma kapasitesi | Güçlü |
|---|---|
| yüzey | Kaba |
| Çift yönlü Sınırlı Çekme Direnci | 30~120KN/m |
| Çekme Direnci %1'lik uzamada | 23~98KN/m |
| Uv Direnci | Evet |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Kimyasal Direnç | Harika |
| Genişlik | 2m-6m |
| Uv Direnci | Harika |
| Uzunluk | 50m-100m |