| Renk | Siyah |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Genişliği | 2m-6m |
| UV Direnci | Harika. |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Genişliği | 2m-6m |
| UV Direnci | Harika. |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlık | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişlik | 3m - 8m |
| UV direnci | Evet |
|---|---|
| Kimyasal direnç | İyi |
| Su geçirgenliği | Yüksek |
| Renk | Beyaz |
| Delme direnci | Harika |
| UV direnci | Evet |
|---|---|
| Kimyasal direnç | İyi |
| Su geçirgenliği | Yüksek |
| Renk | Beyaz |
| Delme direnci | Harika |
| UV direnci | Evet |
|---|---|
| Kimyasal direnç | İyi |
| Su geçirgenliği | Yüksek |
| Renk | Beyaz |
| Delme direnci | Harika |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Kimyasal Direnç | Harika |
| Genişlik | 2m-6m |
| Uv Direnci | Harika |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Kimyasal Direnç | Harika |
| Genişlik | 2m-6m |
| Uv Direnci | Harika |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Taşıma kapasitesi | Güçlü |
|---|---|
| Yüzey | Kaba |
| Çift yönlü Sınırlı Çekme Direnci | 30~120KN/m |
| Çekme Direnci %1'lik uzamada | 23~98KN/m |
| UV Dayanımı | Evet |