| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Çevre Koruma |
|---|---|
| Renk | Doğal |
| Türü | Geosentetik Kil Astar |
| Malzeme | Bentonit |
| Rulo Genişliği | 4-6m |
| Malzeme | Bentonit |
|---|---|
| Genişliği | 4m~6m |
| Kurulum Yöntemi | ekleme |
| Geosentetik Tip | Kil astarı |
| Şişme İndeksi | ≥ 24ml/2g |
| Şişme İndeksi | ≥24ml/2g |
|---|---|
| Birim Alan Başına Kütle | ≥4000g/㎡ |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Malzeme | Bentonit ve Jeotekstil |
| Genişliği | 4-6m |
| Rulo Genişliği | 4-6 m |
|---|---|
| Şişme İndeksi | ≥24 mL/2g |
| Malzeme | Bentonit kili ve jeotekstil |
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| ağırlık birimi | ≥4000g/㎡ |
| Genişlik | 4-6m |
|---|---|
| Şişme İndeksi | ≥24ml/2g |
| Tip | Geosentetik Kil Astar |
| Birim ağırlığı | ≥4000g/㎡ |
| Mavi kil | ≥30g/100g |
| Kimyasal Direnci | Çoğu Kimyasala Dayanıklı |
|---|---|
| Uygulama | Çöp sahası astarı |
| Enflasyon Endeksi | ≥24ml/2g |
| Çekim Gücü | 600N/100mm |
| Birim Alan Başına Kütle | ≥4000g/m^2 |
| Genişlik | 4-6m |
|---|---|
| Şişme İndeksi | ≥24ml/2g |
| Tip | Geosentetik Kil Astar |
| Birim ağırlığı | ≥4000g/㎡ |
| Mavi kil | ≥30g/100g |
| Genişliği | 4-6m |
|---|---|
| Şişme İndeksi | ≥24ml/2g |
| Türü | Geosentetik Kil Astar |
| ağırlık birimi | ≥4000g/㎡ |
| Mavi kil | ≥30g/100g |
| Genişlik | 4-6m |
|---|---|
| Şişme İndeksi | ≥24ml/2g |
| Tip | Geosentetik Kil Astar |
| Birim ağırlık | ≥4000g/㎡ |
| Mavi kil | ≥30g/100g |
| Genişlik | 4-6m |
|---|---|
| Şişme İndeksi | ≥24ml/2g |
| Tip | Geosentetik Kil Astar |
| Birim ağırlık | ≥4000g/㎡ |
| Mavi kil | ≥30g/100g |