| Uygulama | Yamaç Sabitleme/Nehir Kıyısı Koruma/Toprak Erozyonu Kontrolü |
|---|---|
| Malzeme | polipropilen |
| Renk | Siyah |
| Asit ve alkali direnci | Harika. |
| Çekme Direnci %1'lik uzamada | 23~98KN/m |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Genişliği | 2m-6m |
| UV Direnci | Harika. |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Genişliği | 2m-6m |
| UV Direnci | Harika. |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Malzeme | Jeotekstil, PE filmi ve EVA |
|---|---|
| Genişliği | 4-6m |
| Ağırlık | 200-1500g/㎡ |
| Gözyaşı Direnci | ≥ 80N |
| Kurulum yöntemi | Kaynak |
| Kalınlığı | 1.0-3.0MM |
|---|---|
| Uzunluk | 50m~100m |
| Genişliği | 7 dakika |
| Pürüzlü yükseklik | 0,25 mm |
| minimum yoğunluk | 0.939g/m2 |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Su Tutma, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,2~3 mm |
| Malzeme | HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Özel |
| Genişliği | 3m - 8m |