| Renk | Siyah |
|---|---|
| Uv Direnci | Evet |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Başvuru | Çöp sahası kapatma, gölet astarları, atık tutma |
| Genişlik | 6-8 ay |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Uv Direnci | Evet |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Başvuru | Çöp sahası kapatma, gölet astarları, atık tutma |
| Genişlik | 6-8 ay |
| Kalınlığı | 0,3 mm-3,0 mm |
|---|---|
| Kimyasal Direnci | Harika. |
| Uygulama | Çöp sahası, Madencilik, Gölet astarı vb. |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| Kullanımı | gömlekleri |