| Uygulama | Yol yapımı, demir yolu, çöplük vb. |
|---|---|
| Ağırlık | 100-800g/㎡ |
| Renk | Siyah, Beyaz, Yeşil, Mavi, Özel |
| Uzunluk | 50m-200m |
| Genişliği | 1m-6,6m |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Kimyasal Direnç | Harika |
| Genişlik | 2m-6m |
| Uv Direnci | Harika |
| Uzunluk | 50m-100m |
| Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
|---|---|
| Renk | Siyah, Yeşil, Özel |
| Sıcaklık Aralığı | -70°C ila 80°C |
| Kalınlık | 0,3 mm-3,0 mm |
| Kopma Uzaması | %700 |